PROJEKTANT/KA ELEKTRO - České Budějovice

Popis volné pozice

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE

  • projektování a tvorba technických standardů technologických elektroinstalací a řídících systémů ve vodohospodářských provozech (ČOV, úpravny vody, čerpací stanice)
  • vyjadřování se k projektům v oblasti měření a regulace
  • opravy a údržba elektroinstalací a řídících systémů
  • spolupráce na vývoji vlastního řídícího systému pro vodohospodářské provozy
  • spolupráce na projektech, komunikace s ostatními odděleními

 POŽADAVKY

  • min. SŠ elektrotechnického zaměření
  • znalost programů ACAD, SCADA, MS Office
  • znalost programování PLC a řídících systémů (Siemens)
  • zkušenost s vytvářením dokumentace pro výrobu elektrorozvaděčů
  • revizní technik výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • pracovní doba 7,5 hod/den, od 7 do 15 hod
  • stravenkový paušál 107 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna ročně
  • roční odměna
  • mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na sportovní a kulturní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání atd.)

Zaujalo vás toto místo? Napište nám