PROVOZNÍ MONTÉR - Prachatice

Popis volné pozice

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Opravy, údržba a montáž nových vodovodních řadů a přípojek včetně objektů
  • Montáže a výměny vodoměrů přímo u zákazníků (v domácnostech i firmách)
  • Po zapracování budete samostatně jezdit do terénu v Prachaticích a okolí
  • Spolupráce s kolegy na středisku (dalšími montéry, elektrikáři, zámečníky)

POŽADUJEME

  • Výuční list - ideálně obor instalatér
  • Šikovnost a chuť pracovat v řemesle
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Pevnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně – od 7:00 do 15:00 (30 min. pauza na oběd)
  • Příspěvek na stravování - 107 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Proplácení přesčasů
  • Roční odměnu - 13. plat
  • Po zapracování příplatky za pohotovostní službu
  • Mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.)

Zaujalo vás toto místo? Napište nám